Parkimisabi süsteem 4-anduriga

Epood >Parkimisabi süsteem 4-anduriga
  • Parkimisandur on seade tagurpidikäiguga parkimisel ümbruse jälgimiseks. Seade töötab anduritega, mis tuvastavad, kui läheduses on mõni takistus, ning annab sellest signaaliga märku. See võimaldab autojuhil autot turvaliselt ja mugavalt parkida.

  • Parking Sensor on varustatud displeiga, mis näitab lähima takistuse kaugust ja paiknevust sõiduki suhtes. 

  • Kui sõiduk läheneb takistusele ja sõidukit eraldab sellest väike vahemaa (20 cm), näitab ekraan "STOP". Helisignaaliga antakse märku, kui kaks keskmist ultrahelisensorit avastavad takistuse, mis asub 1,5 meetri kaugusel auto taga, samas 2 sensorit ka 1m läheduses.

  • Seade toimib korralikult, kui auto kiirus on väiksem kui 5 km / h.

  • Andurid saab paigaldada tagumise ja esimese põrkeraua peale.

Komplekt sisaldab : 
- LED ekraan
- Peamine juhtseade
- Parkimissensorid (4tk)
- kaabel
- Kahepoolne teip (2tk.)


PAIGALDUS:  Kõik ühendused tuleb isoleerida või muul viisil vältida niiskuse sattumine ühendustesse. Andurid tuleb paigaldada vähemalt 50 cm maapinnast ja vahe andurite vahel mitte enam, kui 70 cm. Enne paigaldust veenduda, et antud kohas oleks andurile piisavalt ruumi. Ava diameeter 22,5 mm. Peaprotsessor paigaldada auto pakiruumi. Toitejuhtmed ühendada järgnevalt: must juhe- auto mass ( miinus ), punane juhe- tagurdustule plussjuhe. Paigalda digitabloo auto armatuurile juhi vaatevälja. Andurid paigaldada auto tagapamprile, andurid ühendada juhtblokki alustades anduriga mis asetseb pamperi vasakus servas pesadesse a, b, c ja d ning displei pesasse millele on kirjutatud DISPLAY.

 

Vali toode:
Hind